Atribuită Cumpărare directă

Pentru luna ianuarie 2021, cf contract. Servicii de intretinere saptamanala,asiguram 2 operatori curatenie cu program 4h/zi la sediul central si cate 1 operator curatenie la centrele locale cu program 8h/saptamana,aspirarea si spalrea pardoselilor, curatarea birourilor si a accesoriilor de birotica,curatarea si igienizarea grupurilor sanitare, completare materiale consumabile asigurate de catre Deverra Top ,constand din hartie igienica, prosoape de hartie, sapun lichid, saci menajeri. Servicii de curatenie generala-includ curatenie generala bianuala, care cuprinde curatarea ferestrelor si a usilor de acces, igienizarea grupurilor sanitare, curatarea in profunzime a pardoselilor.Firma este neplatitoare de TVA.Pretul este de 3.15 lei/mp/luna.

Număr anunț
DA27197158
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Maramures (CUI 9705242)
Furnizor / câștigător
DEVERRA TOP SRL (CUI 35190692)
Cod CPV
90919200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.160 RON
Valoare atribuită
7.160 RON
Data publicării
04.01.2021 00:00
Data finalizării
05.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.160 RON

din 7.160 RON estimat