Atribuită Cumpărare directă

Produse chimice pentru tratarea apei din bazinele de inot in perioada Ianuarie-Martie 2021 Agent dezinfectant si oxidant pentru tratarea apei din bazinele de inot, recipient 25 kg -clasificarea substantei 67/548/CEE sau 1999/45/CE -valoare ph 2,8temperatura 20grade C LA 10g/l -solubilitate in apa 12,8g/l/temperatura 25 grade C Regulator al pH-ului plus pentru apa din bazinele de inot. Recipient 25 kg -clasificarea substantei 67/548/CEE sau 1999/45/CE -valoare ph 14/temparatura 20 grade C -densitate relativa 1,32g/cm3/temperatura 20 grade C/metoda aerometric Agent impotriva algelor pentru tratarea apei din bazinele de inot. Recipient 30 l -clasificare substantei 67/548/CEE sau 1999/45/CE -valoare ph ca.7/temperatura 20 grade C la 100g/l/metoda potentiometric -densitate relativa 0,99g/cm3/temperatura 20 grade C -CONTINUTUL DE SOLVENT 1,35 la suta Agent dezinfectant pentru tratarea apei din bazinele de inot. Recipient 25 kg. --stare fizica solida, granulara -clor activ 55 la suta Cl -densitate relativa 1.97l a 20/4 grade C -solubilitate in apa 280g/l/at 20 grade C Agent de floculare pentru tratarea apei din bazinele de inot. Recipient 20 kg -clasificarea substantei ( CE) NR.1272/2008 CLP/GPS -valoare ph 4-4,3/temperatura 20 grade C/METODA potentiometric -produs de descompunere 100grade C -DENSITATE RELATIVA 1,08G/CM3/TEMPERATURA 20 GRADE C

Număr anunț
DA27203276
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
AQUATICS SPA WORLD SRL (CUI 16443861)
Cod CPV
24962000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.519 RON
Valoare atribuită
32.519 RON
Data publicării
06.01.2021 00:00
Data finalizării
07.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.519 RON

din 32.519 RON estimat