Atribuită Cumpărare directă

Servicii interpretare simultană pentru Comitetul de Monitorizare a Programului Operaţional Regional 2014 - 2020 din data de 27.01.2021 (online), Pachet intepretare – cost 2300 RON + T.V.A.: - 2 intepreţi Platforma folosita va fi webex, traducerea va fi simultana, se vor folosi 2 link-uri.

Număr anunț
DA27232886
Autoritate contractantă
Agentia pentru Dezvoltare Regionala Sud Muntenia (CUI 11390243)
Furnizor / câștigător
TRANSLATE INTERNATIONAL SRL (CUI 32622095)
Cod CPV
79540000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.300 RON
Valoare atribuită
2.300 RON
Data publicării
14.01.2021 00:00
Data finalizării
14.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.300 RON

din 2.300 RON estimat