Atribuită Cumpărare directă

MANUSI CASPIA LATEX NEOPREN - 24 perechi marimea 9, la pretul unitar de 10,20 lei, cf ref 1564/27.01.2021-Birou SSM, Protectia Mediului, Sit. de Urgenta

Număr anunț
DA27302042
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
EXPERT CHIM CONSUM SRL (CUI 26563911)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245 RON
Valoare atribuită
245 RON
Data publicării
28.01.2021 00:00
Data finalizării
28.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

245 RON

din 245 RON estimat