Atribuită Cumpărare directă

ELABORAREA PLAN URBANISTIC PUZ PT CONCESIONAREA UNOR SUPRAFETE DE TEREN DESTINATE CONSTRUIRII DE LOCUINTE IN CARTIER OBOR, GURA HUMORULUI

Număr anunț
DA27225114
Autoritate contractantă
Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
Furnizor / câștigător
ADIM 2012 SRL (CUI 29275298)
Cod CPV
71410000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.900 RON
Valoare atribuită
39.900 RON
Data publicării
12.01.2021 00:00
Data finalizării
13.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.900 RON

din 39.900 RON estimat