Atribuită Cumpărare directă

Prelata Acoperire ( 316 mp)

Număr anunț
DA27213722
Autoritate contractantă
Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta (CUI 4316180)
Furnizor / câștigător
SMP SUN STRUCTURE SRL (CUI 29243059)
Cod CPV
39522110-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.540 RON
Valoare atribuită
10.540 RON
Data publicării
08.01.2021 00:00
Data finalizării
11.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.540 RON

din 10.540 RON estimat