Atribuită
Cumpărare directă
0148-PACHET DIVERSE ARTICOLE AUTO 6112 0912 CURATITOR DE FRANA - 60 buc. X 7,5 lei 6600 6137 ADEZIV PARBRIZ 600ml - 10 buc. X 55,5 lei 5809 125 10 DISC TAIERE OT/INOX - 25 buc. X 5,8 lei 5911 125 60 6 DISC LAMELAR P60 - 10 buc. X 13,35 lei 5935 5 80 1 DISC ABRA. SCAI P80 - 100 buc. X 1,02 lei 5935 5 120 1 DISC ABRA. SCAI P120 - 100 buc. X 1,02 lei 5935 5 240 1 DISC ABRA SCAI P240 - 100 buc. X 1,02 lei 5935 5 320 1 DISC ABRA SCAI P320 - 100 buc. X 1,02 lei 5440 30 BANDA ADEZIV. TERMOREZ. - 12 buc. X 12,05 lei
- Număr anunț
- DA27218817
- Autoritate contractantă
- TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI 10622337)
- Furnizor / câștigător
- FOERCH SRL (CUI 22816329)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.836 RON
- Valoare atribuită
- 1.836 RON
- Data publicării
- 11.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.