Atribuită Cumpărare directă

Servicii RSVTI: identificare, inregistrare la ISCIR, supraveghere activitati de intretinere, reparare si exploatare a instalatiilor / echipamentelor ISCIR - platforma normala si/sau pentru persoane cu dizabilitati/handicap Valoarea serviciilor pentru perioada 01.02.2021 - 31.12.2021 este urmatoarea: 80 lei / luna / buc x 2 buc = 160 lei / luna x 11 luni = 1.760 lei fara TVA

Număr anunț
DA27251816
Autoritate contractantă
MINISTERUL CULTURII (CUI 4192812)
Furnizor / câștigător
AVV TEHNIC PROTECTOR SRL (CUI 22867179)
Cod CPV
71630000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80 RON
Valoare atribuită
80 RON
Data publicării
19.01.2021 00:00
Data finalizării
19.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80 RON

din 80 RON estimat