Atribuită
Cumpărare directă
Identificare, inregistrare la ISCIR, supraveghere activitati de intretinere, reparare si exploatare a instalatiilor de tip ascensor Valoarea serviciilor pentru perioada 01.02.2021-31.12.2021 este urmatoarea: 100 lei / luna / buc x 4 buc = 400 lei / luna x 11 luni = 4.400 lei fara TVA
- Număr anunț
- DA27252067
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL CULTURII (CUI 4192812)
- Furnizor / câștigător
- AVV TEHNIC PROTECTOR SRL (CUI 22867179)
- Cod CPV
- 71630000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100 RON
- Valoare atribuită
- 100 RON
- Data publicării
- 19.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.