Atribuită Cumpărare directă

Chit ambreiaj pentru Iveco Daily IV format din placa, disc si rulment ambreiaj la care se adauga si senzor presiune ulei si adeziv universal.

Număr anunț
DA27204176
Autoritate contractantă
Goscom Cetatea Rasnov S.A. (CUI 9922624)
Furnizor / câștigător
ROSENAU JUNIOR SERV SRL (CUI 29581181)
Cod CPV
34320000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.948 RON
Valoare atribuită
2.948 RON
Data publicării
06.01.2021 00:00
Data finalizării
08.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.948 RON

din 2.948 RON estimat