Atribuită
Cumpărare directă
1. SR EN 12697-1:2020 Mixturi asfaltice. Metode de încercare. Partea 1: Conținut de liant solubil Limba Engleza 1 bucata 144.29 ron fara TVA 2. SR EN 12697-14:2020 Mixturi asfaltice. Metode de încercare. Partea 14: Conținut de apă Limba Engleza 1 bucata 71.58 ron fara TVA 3. SR EN 12697-6:2020 Mixturi asfaltice. Metode de încercare. Partea 6: Determinarea densității aparente a epruvetelor bituminoase Limba Engleza 1 bucata 80.67 ron fara TVA 4. SR EN 12697-30:2019 Mixturi asfaltice. Metode de încercare. Partea 30: Confecționarea epruvetelor cu compactorul cu impact Limba Engleza 1 bucata 88.24 ron fara TVA 5. SR EN 12697- 34:2020 Mixturi asfaltice. Metode de încercare. Partea 34: Încercare Marshall Limba Engleza 1 bucata 71.58 ron fara TVA 6. SR EN 13108-1:2016 Mixturi asfaltice. Specificaţii pentru materiale. Partea 1: Betoane asfaltice Limba Engleza 1 bucata 129.15 ron fara TVA LIVRARE IN FORMAT ELECTRONIC Comanda se executa si se livreaza dupa ce se primeste dovada platii. Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie 2020 – 15 februarie 2021, activi
- Număr anunț
- DA27294699
- Autoritate contractantă
- CITADIN ZALAU SRL (CUI 27243753)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 586 RON
- Valoare atribuită
- 586 RON
- Data publicării
- 27.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.