Atribuită
Cumpărare directă
• Abonament de actualizare a datelor bibliografice (Actualizarea InfoStandard WEB)/an, 35 accese simultane – pret fara TVA: 2.496,00, reducere - 499,20 lei, pret final: 1.996,80 lei (fara TVA) Descriere: la calculul actualizării datelor bibliografice, s-a aplicat o reducere de 20 %. Reducerea se acordă cu condiţia ca taxa de actualizare a datelor bibliografice să fie plătită integral pe tot anul, la începutul perioadei de actualizare. Actualizarea se face automat, on-line. Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie 2020– 15 februarie 2021 activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică.
- Număr anunț
- DA27296921
- Autoritate contractantă
- CNCIR - COMPANIA NATIONALA PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALATIILOR DE RIDICAT SI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE S.A. (CUI 27787860)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 79980000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.997 RON
- Valoare atribuită
- 1.997 RON
- Data publicării
- 27.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.