Atribuită Cumpărare directă

Servicii profesionale de curatenie in institutii publice, spitale, clinici, unitati scolare desfasurate cu echipamente de ultima generatie si solutii de curatenie ecologice

Număr anunț
DA27288152
Autoritate contractantă
Agentia pentru Protectia Mediului Maramures (CUI 3627307)
Furnizor / câștigător
EIVISSA S.R.L. (CUI 21749132)
Cod CPV
90900000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
26.01.2021 00:00
Data finalizării
27.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.100 RON estimat