Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza Servicii lunare de monitorizare persoane juridice in, Buletinul Procedurilor de Insolventa (BPI), RECOM, Monitorul Oficial PIV (MOF), Portalul Just (Procedura Insolventei), AEGRM (Arhiva Electronica de Garantii Mobiliare), ANAF, CIP pentru 200 de firme, prin serviciul web www.monitorizarefirme.ro Numarul de entitati monitorizate este de 500 entitati. Fiecare aparitie in una din sursele monitorizate se va transmite beneficiarului prin e-mail. Suplimentar, in fiecare zi userul primeste un SUMAR recapitulativ cu toate aparitiile ultimelor 24 de ore. Toate datele culese se stocheaza in contul de utilizator al beneficiarului, acesta avand posibilitatea de a consulta istoricul in BPI a oricarei firme monitorizate. Achizitia este in continuarea celei efectuate prin Contractul de prestari servicii nr. 539/ 17.01.2020 , completat cu actul aditional nr. 1 , inregistrat la U.A.T. or. Slanic Moldova sub nr. 14617/29.12.2020 ;
- Număr anunț
- DA27198201
- Autoritate contractantă
- ORASUL SLANIC MOLDOVA (CUI 4278442)
- Furnizor / câștigător
- COMPANY DATA S.R.L. (CUI 24782214)
- Cod CPV
- 71700000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.080 RON
- Valoare atribuită
- 1.080 RON
- Data publicării
- 05.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.