Atribuită
Cumpărare directă
Pachet materiale electrice. Continut: BBS SE4 (022) - 9 Buc. X 13.45 lei fără TVA; BBS SE10 (039) - 6 Buc. X 13.45 lei fără TVA; CDD15IL clema derivatie cu dinti pentru iluminat - 50 Buc. X 5.03 lei fără TVA; CLEMA CIB MONOF. - 20 Buc. X 5.04 lei fără TVA; BR-BP16-33130 LED PANEL ST 40W 30X120 - TV 1.19 INCLUS - 2 Buc. X 124.86 lei fără TVA; 21-301201 RAMA ALBA 30X120 CM PANEL LED - 2 Buc. X 53.78 lei fără TVA; corp led panel 50W 60x60 230V - TV 3.00 INCLUS - 2 Buc. X 118.53 lei fără TVA.
- Număr anunț
- DA27255877
- Autoritate contractantă
- COMUNA SABAOANI (CUI 2613800)
- Furnizor / câștigător
- APRICOT SRL (CUI 15169556)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 976 RON
- Valoare atribuită
- 976 RON
- Data publicării
- 19.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.