Atribuită
Cumpărare directă
6 buc galeti mop 10 buc ajax geam 10 buc domestos 10 buc asevi 5 buc cif super stralucitoare 10 buc lavete microfibra 3/set 10 buc prosop cody 90m 10 buc sapun lichid dermo 10 buc hg zewwa 3 buc suport hg igienica 1 buc suport hg igienica 4 bucv matura geta 4 buc coada lemn 1 buc spatator geam 1 buc dozator sapun 4 buc pres oval+iarba 4 buc manusi protectie 1m lant zincat 4.76+50m2 buc lacat mag 140eurd 40mm 2 buc det pronto 4 buc faras coada cal 1 8 buc coada 2 buc coada lemn 4 buc saci menaj 240l 5 buc disc carbof 125*1*1.5 4.5 kg electrozi supertit 50 buc saci rafie 1 buc manusi protectie 1 buc spaclu 10 buc cartus lampa 3 buc lopeti zapada
- Număr anunț
- DA27275053
- Autoritate contractantă
- Comuna Micesti (CUI 4318474)
- Furnizor / câștigător
- ANDICOM CATY 2003 SRL (CUI 15351565)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.479 RON
- Valoare atribuită
- 1.479 RON
- Data publicării
- 22.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.