Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare a autovehiculelor Dacia Duster CASCO 2021 pentru AASNACP - 6 autovehicule, referat nr. 368/27.01.2021, nr. 370/27.01.2021, nr. 328/22.01.2021, nr. 334/25.01.2021, 369/27.01.2021, 371/27.01.2021

Număr anunț
DA27299654
Autoritate contractantă
Autoritatea pentru Administrarea Sistemului National Antigrindina si de Crestere a precipitatiilor (CUI 34138203)
Furnizor / câștigător
TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 19044296)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.198 RON
Valoare atribuită
12.198 RON
Data publicării
28.01.2021 00:00
Data finalizării
28.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.198 RON

din 12.198 RON estimat