Atribuită Cumpărare directă

OFERTĂ PRIVIND ASIGURAREA DE VIAȚĂ - "GRUP FORTE" 10 ASIGURATI

Număr anunț
DA27201916
Autoritate contractantă
Comuna Pardina (CUI 4508835)
Furnizor / câștigător
TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 19044296)
Cod CPV
66511000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.211 RON
Valoare atribuită
2.211 RON
Data publicării
05.01.2021 00:00
Data finalizării
06.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.211 RON

din 2.211 RON estimat