Atribuită Cumpărare directă

casco auto Dacia Dokker suma asigurata 42.015 ron

Număr anunț
DA27241100
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC NICOLAE MALAXA (CUI 4203938)
Furnizor / câștigător
TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 19044296)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.113 RON
Valoare atribuită
1.113 RON
Data publicării
15.01.2021 00:00
Data finalizării
18.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.113 RON

din 1.113 RON estimat