Atribuită
Cumpărare directă
Servicii asigurare raspundere civila auto, perioada 12 luni, pentru: - MOTOCICLU - L7e , putere 15 kw, capacitate cilindrica 367 cmc, masa maxima 514 kg, nr locuri 2 ,an fabricatie 2018 - 192,02 LEI; - Autoutilitara - MERCEDES- BENZ UNIMOG U 500 , putere 170 kw, capacitate cilindrica 6374 cmc, masa maxima 12500 kg, nr locuri 2 ,an fabricatie 2002 - 1376,86 LEI; - TRACTOR - STEYR, putere 121 kw, capacitate cilindrica 6728 cmc, masa maxima 9500 kg, nr locuri 2 ,an fabricatie 2019 - 137,75 LEI - MASINA AUTOPROPULSATA PENTRU LUCRARI - VILAKONE WILLE 665 , putere 100 kw, capacitate cilindrica 3359 cmc, masa maxima 5920 kg, nr locuri 1, an fabricatie 2019 - 774,25 LEI.
- Număr anunț
- DA27218073
- Autoritate contractantă
- SC SINAIA FOREVER SRL (CUI 27249969)
- Furnizor / câștigător
- MILLENIUM INSURANCE BROKER (M.I.B.) BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE S.A. (CUI 9557790)
- Cod CPV
- 66000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.481 RON
- Valoare atribuită
- 2.481 RON
- Data publicării
- 11.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.