Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laveta bumbac 100% dim. 30 X 60 cm - 60

Număr anunț
DA34410321
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01838 (CUI 4299631)
Cod CPV
19620000-8 · Deseuri textile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.041.876 RON
Data publicării
31.10.2023 11:23
Data finalizării
01.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.041.876 RON