Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de mentenanta si revizii tehnice la ascensoare conform PT - ISCIR - R1, R2/2010 Oferta de pret Nr.11 din 28.12.2020 privind contractul de intretinere ascensor pe anul 2021. Obiectul Ofertei -Efectuarea de catre personalul calificat al executantului a unui numar de 2 revizii tehnice curente obligatorii pe luna si asiguarea interventiei la solicitarea beneficiarului la urmatoarele ascensoare: Abonament lunar 1. Ascensor pt. alimente 99 Kg 100 Ron/luna 2. Ascensor pt. alimente 50 Kg 100 Ron/luna 3. Ascensor pt. alimente 50 Kg 100 Ron/luna Total 300 Ron/luna
- Număr anunț
- DA27225868
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- VERTICAL SERV IMPEX SRL (CUI 1221123)
- Cod CPV
- 50750000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.600 RON
- Valoare atribuită
- 3.600 RON
- Data publicării
- 13.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.