Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de suport tehnic pentru tehnologia „Active Directory” si sistem integrat de email LUNA FEBRUARIE. PRELUNGIREA SERVICIILOR PENTRU PERIOADA 01.02.2021-28.02.2021, CU MENTINEREA PRETULUI LUNAR, IN CONDITIILE EXISTENTEI FONDURILOR BUGETARE ALOCATE CU ACEASTA DESTINATIE, CONFORM CONTRACT INCHEIAT IN ANUL 2020.
- Număr anunț
- DA27279127
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
- Furnizor / câștigător
- METASOFT PLUS SRL (CUI 2748386)
- Cod CPV
- 71356300-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.760 RON
- Valoare atribuită
- 2.760 RON
- Data publicării
- 25.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.