Atribuită
Cumpărare directă
HENRIC al IV lea 1 Roba neagra lunga 1 500 500 2 Tunica piele 2 800 1600 3 Pantaloni negri din piele 2 400 800 4 Mantie catifea brodata 2 2000 4000 ARIALDO LANDOLFO ORDOLFO BERTOLDO 1 Tunica/vesta 4 500 2000 2 Camasa 4 300 1200 3 Broderie 4 124 500 4 Pantaloni negri din piele 4 400 16004 5 Pelerine din catifea 4 400 1600 DUCESA ADELAIDE 1 Rochie bleo 1 500 500 2 Pardesiu catifea 1 900 900 3 Sal pt cap 1 200 200 CALUGAR BENEDICTIN 1 Roba 1 500 500 MATILDE DI TOSCANA 1 Rochie catifea 2 1200 2400 2 Podoaba pt cap 2 350 700 ABATALE 1 Camasoaie 1 400 400 2 Pelerine cu sal 1 700 700 3 Accesoriu cap 1 400 400 GIOVANNI 1 Roba 1 500 500
- Număr anunț
- DA27227693
- Autoritate contractantă
- TEATRUL ODEON (CUI 4316031)
- Furnizor / câștigător
- FOARTE FRUMOS SRL (CUI 34593433)
- Cod CPV
- 18110000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.000 RON
- Valoare atribuită
- 21.000 RON
- Data publicării
- 13.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.