Atribuită Cumpărare directă

Demontat gjirlande luminoase cu prindere intre 2 stalpi cu scara manuala, demontat corpuri de iluminat stradal, montat corpuri de iluminat stradal (montat CDD 45), reparat corpuri de iluminat stradal (montat CDD 45

Număr anunț
DA27258494
Autoritate contractantă
Comuna Sapoca (CUI 3662487)
Furnizor / câștigător
MGA ELECTRICE CONSTRUCT SRL (CUI 18268406)
Cod CPV
50232100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.690 RON
Valoare atribuită
1.690 RON
Data publicării
20.01.2021 00:00
Data finalizării
21.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.690 RON

din 1.690 RON estimat