Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile de Dezinfectie : interioare , la suprafete de peste 20.070 mc pana la 25.000 mc / operatiune, 0.248 mc, valoarea este de 4977.36 lei x 4 Operatiuni = 19.909,44 Lei ; Serviciile de Dezinsectie interioare, la suprafete de peste 20.070 mc pana la 25.000 mc / operatiune, 0.3 mc, valoarea este de 6021 lei x 2 Operatiuni = 12.042 Lei ; Servicii de deratizare, in interioare, de la 8028 pana la max 9000 mp / operatiune, valoarea este de 0.5 lei / mp per Operatiune = 4014 Lei X 2 Operatiuni = 8028 lei; Exterioare si poduri , la suprafete de peste - mp pana la - operatiune,valoarea este de - Lei x - Operatiuni - Lei, Valoarea achizitiei serviciilor este de 39.979.44 lei. In aceste operatiuni ,bonus se pot efectua operatiuni de remanenta si intretinere trimestriala. Se ofera Contract de prestari servicii,Proces Verbal,Fisa de Protectia Muncii / DDD ,Avize Sanitare si Factura. TEL. 0762625012, 0744434981.
- Număr anunț
- DA27276505
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
- Furnizor / câștigător
- QUALLITY SERV PREST SRL (CUI 25120029)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.979 RON
- Valoare atribuită
- 39.979 RON
- Data publicării
- 25.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.