Atribuită Cumpărare directă

Servicii mentenanta statie de alarmare, comuna Tulnici, Judetul Vrancea - mentenanta trimestriala, propunere 550 lei/trimestru + TVA

Număr anunț
DA27259693
Autoritate contractantă
CONSILIUL LOCAL TULNICI (CUI 4297703)
Furnizor / câștigător
T & T PRESTLIL VISION SRL (CUI 35633501)
Cod CPV
50610000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
20.01.2021 00:00
Data finalizării
21.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat