Atribuită
Cumpărare directă
Achiziţia de servicii de mentenanță în vederea asigurării bunei funcționări a sistemului de avertizare – alarmare a populației, de tip Pavian 1200 W din incinta Primăriei comunei Vulturu, prin atribuirea unui contract de achiziție publică prestări servicii, pentru perioada ianuarie - decembrie 2020 (12 luni). Obiectul contractului de achizitie publica consta in achizitionarea de servicii de mentenanță în vederea asigurării bunei funcționări a sistemului de avertizare - alarmare, constând în verificarea și întreținerea sirenei electronice de avertizare - alarmare a populației. Periodicitate executării serviciilor de verificare și întreținere se va face lunar sau ori de câte ori este necear ca urmare a sesizărilor efectuate de către autoritatea contractantă prin orice mijloace (adrese, note telefonice, fax, e-mail,etc.). Tariful prevazut se refera la serviciile de mentenanță, respectiv verificarea și întreținerea sirenei electronice de avertizare - alarmare a populației, dar nu includ consumabile sau piese de schimb, acestea se vor achizitiona de catre autoritatea contractanta pe baza necesarului intocmit de prestator. Restul clauzelor vor fi stipulate in contract.
- Număr anunț
- DA27234117
- Autoritate contractantă
- Comuna Vulturu (CUI 4298059)
- Furnizor / câștigător
- T & T PRESTLIL VISION SRL (CUI 35633501)
- Cod CPV
- 50610000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.200 RON
- Valoare atribuită
- 7.200 RON
- Data publicării
- 14.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.