Atribuită
Cumpărare directă
UAT Negresti Oas doreste sa achizitioneze servicii de publicare a anunțului de concurs în presă, respectiv în Monitorul Oficial, partea a III a pentru concursul organizat în data de10 februarie 2021, de ocupare a unui post vacant de execuție, post în regim contractual pe perioadă nedeterminată în cadrul Compartimente în subordinea secretarului – Compartiment arhivă. Condițiile generale pentru ocuparea unui post contractual sunt cele prevăzute de art.3 din HG nr.286/2011. Condițiile specifice de participare la concurs: conform prevederilor art.4 din HG nr.286/2011, după cum urmează: Pentru postul de arhivar, grad I în cadrul Compartimente în subordinea secretarului – Compartiment arhivă-studii universitare de licenţă absolvite cu diplomă de licenţă sau echivalentă în domeniul științe economice, vechime în specialitatea studiilor – 5 ani. Deținerea unui certificat de absolvire a unui curs de arhivar constituie avantaj.
- Număr anunț
- DA27232924
- Autoritate contractantă
- Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
- Furnizor / câștigător
- OFICIAL PRESS SRL (CUI 34336600)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 387 RON
- Valoare atribuită
- 387 RON
- Data publicării
- 14.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.