Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de revizie si intretinere planificate conform nr de ore de functionare la nava Concordia EU 2019 in perioada de garantie la: -2 buc. motoare principale cu: schimb de ulei si schimb filtre ulei; -2 buc. reductoare inversoare cu: schimb ulei; -3 buc. diesel generatoare cu: schimb de ulei, schimb filtru ulei; conform ofertei dvs. nr. 2612/13.01.2021, înregistrată la AFDJ RA Galați cu nr. 2442/22.01.2021 (SCN Giurgiu 287/13.01.2021). În cazul în care prestatorul nu reușește să-și îndeplinească obligațiile asumate, atunci achizitorul are dreptul de a solicita, ca penalități, o suma echivalentă cu 0,1% din valoarea comenzii pentru fiecare zi de întârziere până la îndeplinirea efectiva a obligațiilor. Penalitățile se vor aplica începând cu prima zi de întârziere de când nu s-au respectat obligațiile conform termenului de prestare convenit. Valoarea penalităților nu va putea depăși valoarea debitului initial pentru care s-au calculat. În cazul în care achizitorul nu își onorează obligația de plată în termenul convenit, prestatorul are dreptul de a solicita, ca penalități, o suma echivalenta cu 0,1% din plata neefectuată, pentru fiecare zi de întârziere. Valoarea penalităților nu va putea depăși valoarea debitului inițial pentru care s-au calculat.
- Număr anunț
- DA27298993
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- WATERMOTA SRL (CUI 22721199)
- Cod CPV
- 50241000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.733 RON
- Valoare atribuită
- 3.733 RON
- Data publicării
- 28.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.