Atribuită Cumpărare directă

Placute B 25 YT5 Placute A 25 YT5 Placute SNMG 190608 PR (SANDVIK) Placute WNMG 060408 (SANDVIK) Placute TNMG 220408 PR (SANDVIK) Placute LNUX 191940 PM (SANDVIK)

Număr anunț
DA27198393
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Furnizor / câștigător
THIC SOLAR POWER SRL (CUI 34329017)
Cod CPV
42670000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.674 RON
Valoare atribuită
8.674 RON
Data publicării
05.01.2021 00:00
Data finalizării
08.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.674 RON

din 8.674 RON estimat