Atribuită Cumpărare directă

Reparații la centrala termica : piese de schimb- bloc de gaz MB-DLE 412 B01 = 3.150 LEI si manopera de înlocuire , reglaje si probe funcționale = 200 lei

Număr anunț
DA27231483
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3695174)
Furnizor / câștigător
EXTREM SERVICE SRL (CUI 24190034)
Cod CPV
45259300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.350 RON
Valoare atribuită
3.350 RON
Data publicării
13.01.2021 00:00
Data finalizării
18.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.350 RON

din 3.350 RON estimat