Atribuită Cumpărare directă

asigurare rca 2 remorci auto si un buldoexcavator bc81clm=273.63 bc83clm=273.63 bc039=652.00

Număr anunț
DA27226159
Autoritate contractantă
DOMENIUL PUBLIC SI PRIVAT S.A. (CUI 27231643)
Furnizor / câștigător
FINANCIAL SERVICES GROUP BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 17119023)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.199 RON
Valoare atribuită
1.199 RON
Data publicării
13.01.2021 00:00
Data finalizării
14.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.199 RON

din 1.199 RON estimat