Ofertă acceptată Cumpărare directă

Evaluare bun sechestrat pentru A.J.F.P. Botoșani - debitor NETROLA SROSPOLECNOST S RUCENIM OMEYENZM

Număr anunț
DA34390260
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.163.060 RON
Data publicării
30.10.2023 11:23
Data finalizării
01.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.163.060 RON