Atribuită Cumpărare directă

Servicii de mentenanță aparatură birotică din cadrul aparatului de specialitate al Consiliului Județean Satu Mare, Centrului Militar Județean Satu Mare și Inspectoratului pentru Situații de Urgență “Someș” Satu Mare, conform solicitarii de oferta nr.25977/22.12.2020

Număr anunț
DA27213717
Autoritate contractantă
JUDETUL SATU MARE (CUI 3897378)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER PREST SRL (CUI 35572412)
Cod CPV
50313100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95 RON
Valoare atribuită
95 RON
Data publicării
08.01.2021 00:00
Data finalizării
08.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95 RON

din 95 RON estimat