Atribuită
Cumpărare directă
Sistem PC Calculator Computer Desktop Intel Core i5 10400 RAM 8GB SSD 256GB Windows 10 PRO Monitor LED LENOVO 23.8", Full HD 1920x1080, 4ms, 75Hz, VGA, HDMI, Negru, C24-25 (23,8" 24") Multifunctional Format A4 laser monocrom HP LaserJet Pro MFP M28a Print Scan Copy (Multifunctionala)
- Număr anunț
- DA27218911
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTECH SRL (CUI 15025380)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.514 RON
- Valoare atribuită
- 2.514 RON
- Data publicării
- 11.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.