Atribuită Cumpărare directă

DESZAPEZIRE DRUMURI COMUNALE IN COMUNA ZEMES, JUDET BACAU PT LUNA IANUARIE ANUL 2021. VALOAREA ESTIMATA FIIND DE 11000 LEI LA CARE SE ADAUGA TVA

Număr anunț
DA27206276
Autoritate contractantă
COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
Furnizor / câștigător
OVERLAND GRUP SRL (CUI 16541290)
Cod CPV
90620000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.000 RON
Valoare atribuită
11.000 RON
Data publicării
07.01.2021 00:00
Data finalizării
11.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.000 RON

din 11.000 RON estimat