Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 37,0% sub estimat
Servicii de proiectare și asistență tehnică pentru obiectivul de investiții ”Reabilitarea și dotarea grădiniței Csalóka, comuna Ciumani, județul Harghita”
- Număr anunț
- SCN1026671
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIUMANI (CUI 4367922)
- Furnizor / câștigător
- ONE CAD STUDIO SRL (CUI 32057544)
- Cod CPV
- 71221000-3 · Servicii de arhitectura pentru constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 81.100 RON
- Valoare atribuită
- 51.100 RON 37,0% sub estimat
- Data publicării
- 15.11.2018 11:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1013931
- Termen limită
- 04.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031796
Documente
Documentația de atribuire
- 01 CIUMANI gradinita STUDIU DE FEZABILITATE.p7s
- 02 CIUMANI planse arhitectura.pdf.p7s
- 03. caiet de sarcini_PT_ciumani_gradi_POR_final_rev_21.06.2018_final.doc.p7s
- 03 CIUMANI planse instalatii.pdf.p7s
- 04 CIUMANI gradinita Studiu TOPO.pdf.p7s
- 04.Contract_servicii_PT_final.doc.p7s
- 05 CIUMANI gradinita referat verificare GEO.pdf.p7s
- 06 CIUMANI gradinita Studiu GEO.pdf.p7s
- 07 CIUMANI gradinita Audit energetic.pdf.p7s
- 08 CIUMANI gradinita Expertiza tehnica.pdf.p7s
- CIUMANI gradinita DEVIZE si DOTARI fara valori.pdf.p7s
- CIUMANI gradinita PLANSA A11.pdf.p7s
- CIUMANI gradinita PLANSA A12.pdf.p7s
- CIUMANI gradinita PLANSA A13.pdf.p7s
- CIUMANI gradinita PLANSA A14.pdf.p7s
- CIUMANI gradinita PLANSA A15.pdf.p7s
- CIUMANI gradinita PLANSA A16.pdf.p7s
- CIUMANI gradinita PLANSA A17.pdf.p7s
- CIUMANI gradinita PLANSA A18.pdf.p7s
- FisaDate_DF1031796.pdf
- FORMULARE_servicii_proiectare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ONE CAD STUDIO SRL CUI 32057544
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
INTELCON ENGINEERING S.R.L. CUI RO33093456
Asociați 1
CSP PROIECT LINE SRL CUI RO29455388
Valoare atribuită
51.100 RON
din 81.100 RON estimat
37,0%
Adjudecat la 63,0% din estimat · economie 30.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.