Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,5% sub estimat

Achizitie de utilaje pentru serviciile publice locale, comuna Belint, judetul Timis

Număr anunț
SCN1026670
Autoritate contractantă
COMUNA BELINT (PRIMARIEA BELINT) (CUI 5517173)
Furnizor / câștigător
IPSO SRL (CUI 5368365)
Cod CPV
16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
442.557,50 RON
Valoare atribuită
435.966 RON 1,5% sub estimat
Data publicării
15.11.2018 11:41
Anunț de atribuire
SCNA1010982
Termen limită
29.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1031713

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
IPSO SRL CUI RO 5368365
Oferta 2 Individuala
Ofertant
ZETOR TRACTOR SRL CUI RO 17235478

Valoare atribuită

435.966 RON

din 442.557,50 RON estimat 1,5%

Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 6.591,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.