Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
ACHIZITIE UTILAJE NOI PENTRU COMUNA BERVENI, JUDETUL SATU MARE
- Număr anunț
- SCN1026646
- Autoritate contractantă
- COMUNA BERVENI (PRIMARIA COMUNEI BERVENI) (CUI 3897084)
- Furnizor / câștigător
- MUNAX SRL (CUI 15380528)
- Cod CPV
- 16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 205.486,44 RON
- Valoare atribuită
- 204.569 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 15.11.2018 09:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1012933
- Termen limită
- 26.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031835
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Persoane cu functii de decizie.pdf.p7s
- 7. Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 8. Fise tehnice.pdf.p7s
- Contract de furnizare.docx.p7s
- FisaDate_DF1031835.pdf
- Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MUNAX SRL CUI RO 15380528
Valoare atribuită
204.569 RON
din 205.486,44 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 917,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.