Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,0% sub estimat
Sistem de neurostimulare medulara bilateral
- Număr anunț
- SCN1026644
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33158210-7 · Stimulator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 352.800 RON
- Valoare atribuită
- 328.000 RON 7,0% sub estimat
- Data publicării
- 15.11.2018 09:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1010264
- Termen limită
- 27.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031822
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Sistem de neurostimulare medulara.pdf.p7s
- FisaDate_DF1031822.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- Model de acord-cadru si contract subsecvent.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Valoare atribuită
328.000 RON
din 352.800 RON estimat
7,0%
Adjudecat la 93,0% din estimat · economie 24.800 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.