Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
,,Achizitie buldoexcavator de catre Comuna Galateni, judetul Teleorman”
- Număr anunț
- SCN1026643
- Autoritate contractantă
- Comuna Galateni (Primaria Galateni) (CUI 6491837)
- Furnizor / câștigător
- RET UTILAJE SRL (CUI 6102921)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 325.163,30 RON
- Valoare atribuită
- 324.900 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 15.11.2018 09:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1010960
- Termen limită
- 03.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031751
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RET UTILAJE SRL CUI 6102921
Valoare atribuită
324.900 RON
din 325.163,30 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 263,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.