Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Servicii de asistenta tehnica din partea proiectantului pe timpul executiei lucrarilor la obiectivul ,,Modernizare infrastructura de transport regional pe traseul Enisala-Babadag-Slava Rusa”
- Număr anunț
- CN1006455
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL ROAD SRL (CUI 17918608)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 127.172 RON
- Valoare atribuită
- 127.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 15.11.2018 09:33
- Anunț de atribuire
- CAN1013047
- Termen limită
- 22.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031833
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TOTAL ROAD SRL CUI 17918608
Valoare atribuită
127.000 RON
din 127.172 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 172 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.