Atribuită Cumpărare directă

PRESATRI SERVICII EXPLOATARE FORESTIERA PARTIZI 4294;4301C.S NR.7 BANCUSOR RESPECTIV C.S.NR.6 FUNDOAIA UN TOTAL DE 422 MC. ATASAT REGASITI CAIETUL DE SARCINI FORMULARELE SI APV-URI CORESPUNZATOARE.

Număr anunț
DA27231216
Autoritate contractantă
Comuna Cosna (CUI 15971184)
Furnizor / câștigător
DORALNIC GRUP SRL (CUI 25459522)
Cod CPV
77211100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.898 RON
Valoare atribuită
24.898 RON
Data publicării
13.01.2021 00:00
Data finalizării
14.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.898 RON

din 24.898 RON estimat