Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile de consultanța pentru managementul contractului de finantare constau în:acordarea de asitenta beneficiarului in vederea realizarii activităţilor prevăzute în proiect, in respectarea calendarului de implementare, monitorizarea progreselor proiectului, realizarea rapoartelor de progres, notificari si orice alte documente, dupa caz, a cererilor de prefinantare, plata, rambursare, cererea de rambursare finala, realizarea managementului riscurilor, asistarea beneficiarului in organizarea procedurilor de achiziții prevăzute în proiect, asistarea beneficiarului in realizarea măsurilor de informare si publicitate prevazute in proiect. Alte activitati legate de indeplinirea obiectivului proiectului.
- Număr anunț
- DA27235737
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRAD (PRIMARIA MUNICIPIULUI BRAD) (CUI 4374962)
- Furnizor / câștigător
- STRUCTURAL SOLUTIONS SRL (CUI 29630241)
- Cod CPV
- 79411000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135.000 RON
- Valoare atribuită
- 135.000 RON
- Data publicării
- 14.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.