Atribuită
Cumpărare directă
TAXA SERVICE FOTOCOPIATOR AFLAT IN CUSTODIA lICEULUI TEORETIC aL.MOCIONI CIACOVA:1fotocopiator ,pret 42.01 fara TVA,50 de lei cu TVA inclus (gradinita cu PN Cebza).Conform referat de necesitate nr.76/13.01.2021,intocmit de adm.Zoldi Luminita. Consumabile se comanda separat,iar plata se face in momentul emiterii facturii si a utilizarii platformei Sicap.
- Număr anunț
- DA27240224
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC " ALEXANDRU MOCIONI" CIACOVA (CUI 4358240)
- Furnizor / câștigător
- ROMANOR 2003 SRL (CUI 15483132)
- Cod CPV
- 50313200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504 RON
- Valoare atribuită
- 504 RON
- Data publicării
- 15.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.