Atribuită Cumpărare directă

Conform contractului care se va incheia intre parti. Administrativ HCD nr 46.2/02.12.2020

Număr anunț
DA27205503
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA (CUI 4294138)
Furnizor / câștigător
NGDE3 CONSULTING (CUI 36212098)
Cod CPV
79400000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114.000 RON
Valoare atribuită
114.000 RON
Data publicării
06.01.2021 00:00
Data finalizării
07.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114.000 RON

din 114.000 RON estimat