Atribuită
Cumpărare directă
CANAL CABLU 16X16 AUTOADEZIV P BUC -30 2.521 CANAL CABLU 25X25 P BUC 6 3.7815 SILICON BISON WOOD P BUC 4 9.6639 PRAG TRECERE 41MM 180CM P BUC 2 30.2521 BALAMA FLUTURE 110 68 2.5 P BUC 15 4.2017 DIBLU 8X80 P BUC 10 0.3361 HS 5X80 P BUC 10 0.2101 CONDUCTOR FY 4 P ML 12 1.5966 COPEX 13 IGNIFUG P BUC 5 0.5042 CANAL CABLU 40X16 40X25 P BUC 10 4.2017 SIGURANTA SCHNEIDER 1P 10/16/20/25 P BUC -4 10.9244 SIGURANTA SCHNEIDER 1P+N 10/16/20/25 P BUC 4 21.0084 COLTAR INTERIOR PARCHET P BUC 16 1.2605 COLTAR EXTERIOR PARCHET P BUC 4 1.2605 IMBINARE PLINTA PARCHET P BUC 18 1.2605 TERMINAL PLINTA PARCHET P BUC 2 1.2605 SILICON MONTAGE KIT BISON P BUC 1 15.5462 FOLIE PARCHET 3MM P ML 180 1.0924 HS 5X50 P BUC 200 0.1345 CANEPA P BUC 5 2.1008 DIBLU K8X100 P BUC 100 0.2941 HS 3X35 P BUC 1200 0.0504 DERULATOR 3X2.5 30M P BUC 1 186.5546 CANAL CABLU 25X16 P BUC 10 2.521 CONECTOR 16X1/2 P BUC 1 5.8824 DERULATOR 3X2.5 50M P BUC 1 267.2269 DOZA PT 100/100 P BUC 1 5.8824
- Număr anunț
- DA27286792
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic "Gheorghe Asachi" Botosani (CUI 3748457)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT MESERIAŞUL SRL (CUI 32884258)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.099 RON
- Valoare atribuită
- 1.099 RON
- Data publicării
- 26.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.