Atribuită Cumpărare directă

Inlocuit kit lant distributie , ulei motor si filtru ulei Skoda roomster CU NR DE INMATRICULARE B25YXH 1.2 benzina- PIESE, MATERIALE SI MANOPERA INCLUSE CONFORM OFERTA NR 0585/08.12.2020

Număr anunț
DA27270254
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI 12397185)
Furnizor / câștigător
MAGOR PROD SRL (CUI 6702373)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.218 RON
Valoare atribuită
2.218 RON
Data publicării
22.01.2021 00:00
Data finalizării
22.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.218 RON

din 2.218 RON estimat