Ofertă acceptată Cumpărare directă

„Achizitia dotarilor aferente proiectului ,,MODERNIZARE SI DOTARE SC PUCHENII MARI" Echipament sport

Număr anunț
DA34406277
Autoritate contractantă
Comuna Puchenii Mari (Primaria Comunei Puchenii Mari) (CUI 2844510)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.378.963 RON
Data publicării
31.10.2023 11:23
Data finalizării
01.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.378.963 RON